çatalca kanalizasyon açma

Çatalca kanalizasyon açma olarak alt hizmetlerimizde var tuvalet tıkanıklığı açma , lavabo açma , kanal görüntüleme gibi hizmetlerimiz için bizi aramanız yeterlidir. İski özel servisiyiz en ekonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işleminde sizlerin önemli bir destekçiniziz ve ofis, iş yerleri, toplu alışveriş alanlarındaki tesisatlar, binalarınız, üretim tesisleri gibi yapılardaki kanalizasyona bağlı tuvaletleri kullanamama sorununuzu ortadan kaldırabiliriz.

Çatalca Tıkanıklık Açma

Çatalca kanalizasyon açma misyonumuz devam etmekte ve yoğun kullanılan bir tuvalet düşünün ve bir hayli tıkanmış. Çatalca tıkanıklık açma ekibi olarak ilk işlem pompa ile gider suyunun hattan geçip gitmesini sağlamak. Atıklar ağır olduğu için bu sular gibi gidemeyecek ve boru zemininde yeniden bekleyecektir. Kimyasalları bazı amatör firmalar ise direk klozete doldurmaktadır. Gider içinden geçen ve su ile birlikte tesisattan uzaklaşan bu eylem pek bir fayda getirmez. Çatalca kanal açma servisimiz gider suyunu pompa ile gönderir ve içine cihaz yerleştirir, hem görüntü hem atık temizliği için biz bunu kullanırız. Kimyasal uygulaması atığın formuna göre değişir. Kameralı cihaz atığın sıfır noktasına yaklaşır ve temasta eğer pek kımıldamıyorsa sert deriz ve tam üzerine kimyasal göndeririz. Ayrıca etrafta benzer atıklar varsa aynı işlem yapılır. 50 metrelik bir atık hattı olduğunuzu düşünün, hepsini tamamen kimyasal ile doldurmuş olsak servis ücretinden çok bu şekilde fatura çıkarmış olurduk. Lakin biz en verimli olanı yapmaya çalışıyoruz. Ayrıca atık bir zaman sonra yumuşayacak ve su basıp kanal açıcıyı çalıştırdıktan sonra hemen temizliği yerine getirebiliriz.

Çatalca kanalizasyon açma vazifesinde uzman hizmet ve müşterilerimizin teşekkürlerini aldığımız işlem sonrasındaki geri dönüşleri bizi hep mutlu etmektedir. Tüm işlemlerde garanti sunuyoruz ve parça işçilik, tesisata yaklaşma prensiplerimiz gibi konularda arzu ederseniz bizleri arayıp soru sorabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir