İski Kanalizasyon Açma

İski kanalizasyon açma fonksiyonun İstanbul’da görevdeyiz ve bu işi uzun süredir devam ettiriyoruz. Amacımız kalıcı şekilde tuvaletlerdeki istenmeyen ve sürpriz şekilde ansızın karşımıza çıkan atık su birikmesi ve yayılan kokuların önüne geçmektir.

Kanal Açma Hizmetleri

Kanal açma hizmetinde belki 100’lerce defa bu şekilde müşterilerimize telkinlerde bulunduk ve onların da bilmesinde hep fayda olacağını düşündük. Suda erimeyen cisimler her zaman plastik, metal, alüminyum, sert cisimler değildir. Islak mendil, kalitesiz tuvalet kâğıdı hatta peçeteler bile tam erimez ve hat içinde adeta hapiste kalır gibi conta araları, boru birleşim bölgeleri, yapışkan bir atığın iç kısmına doğru birikmeye, orada üremeye başlayabilir. İski kanalizasyon açma ve tesisat koruma hizmetinde olduğumuz için karşımıza hangi formda atıklar çıkarsa çıksın mutlaka temizlememiz gerekli ve bazı atıklar plastik olduğu için serttir fakat sanki borunun bir parçası gibi su tutsak da ilk başta pek bir hareket sağlayamadığımız anlar oluyor. Burada onun yapıştığı yerden çıkarmak için kanal açıcı cihazdan hemen önce kimyasal ile biraz tutunduğu daldan ayrıştırma işlemi, sonra kanal açıcı ve ayrılan parçaların su ile gönderilmesi çok verimli olacaktır.

İski kanalizasyon açma mesleğini severek yapıyoruz ve bu işte uzmanız. Kim evinde sürekli tesisatı pompa ile açmak için hazırda bekler ki? Sizlere yardımcı olmak istiyoruz ve rakamlarımız standarttır.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir