İstanbul Kanal borusu tıkandı ise bize ulaşın

İstanbul Kanal borusu tıkandı ise bize ulaşın. 7/24 İstanbul Avrupa ve Anadolu’da açık sıhhi kanal için kırmadan temizleme yapabilecek tuvalet kanallarında kalıcı temizleme uygulayabilecek cihazlar kullanıyoruz. Kanalizasyon için spiral tele sahip gider içindeki tıkanmayı ortadan kaldırabilecek ve kanalizasyon hatlarının verimli kullanılmasını sağlayacak olan sistemi hemen anlatalım.

Yalnızca tek bir sistem ile kanal içlerine girmekteyiz. Banyodaki alaturka tuvalet giderindeki suların tuvaleti doldurduğunu düşünün. Tuvaletten aşırı lağım kokuları geliyor. Yalnız gider öyle bir tıkanmış ki kesinlikle açılmıyor. O an yapmanız gereken pencereyi açıp kapıları kapatmak ve lağım sularını farklı atık giderlerine dökmektir. Eş zamanlı olarak bizi arayınız. İski kanalizasyon açma ekibimiz kanal içine helezon yay yerleştirecek. Bir ucu da cihaza takılı olacak. Birkaç metre kanal içine yerleştiririz. Cihaz ünitesi hemen titremeye ve temas ettiği alanlardaki tüm atıklara dokunmaya yerlerinden oynatmaya başlayacak. Boşlukta salınmaya ve özellikle en ilerideki atık setinde oluşacak bir açılma ile basınç hareketli ileriye doğru maddeler sular ile birlikte gidecektir.

İlk başta takılacak birkaç metrelik helezon yay yetmezse cihaza ilave ediyoruz. Toplamda 30 metreye kadar birkaç ilave ile istediğimiz sıhhi kanal için bakım uygulayabiliriz. Çok vakit de almadan ve tuvaletteki gideri hiçbir şekilde kırmadan hatta kamera kullanarak lağım hatlarındaki tüm maddelerin bir daha sorun yaşamayacak şekilde temizlenmesi için bizi arayabilirsiniz. Tuvalet giderini açabilecek tuvalet teli gibi geçici çözümler yerine tek seferlik servis ile lağım hattının stabil çalışması için biz görev başındayız.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir