Kanalizasyon Masraflarını Kim Öder

Kanalizasyon masraflarını kim öder ? Daire sahibi mi , en alt katta oturan mı yoksa İski kanalizasyon açma ücretsiz mi servis veriyor. Bina kanalizasyon tıkanması durumunda ana gider hattı tıkalı ise binanın ortak kasasından ödeme çıkar.

Kanalizasyon Ücretini Kim Ödemeli

Binanın herhangi bir katında kanalizasyon tıkalı ise o dairenin sahibi tıkanıklık açma masraflarını karşılamak zorunda. Tek istisnai bir durum var oda bodrum katta oturanlar eper yukarıdaki komşuları kullandıkça su kendisinden veriyorsa binanın ana gideri tıkandı bu durumda yöntecisi veya yetkilli duruma el koyarak ortak kasadan ödenmelidir.

İski kanalizasyon açma firmamız İstanbul genelinde tıkanan giderleri kırmadan açmamaktadır. Gerek basınçlı su ile pimaş temizleme gerekse yaylı robot sistemleri ile tıkanıklık açma yollarına gitmekteyiz. Bunun dışında tıkanıklık tespiti yapıyoruz kamera sistemlerimiz 20 metereye kadar gider içlerini göstermektedir.

Kanalizasyon  masraflarını kim öder,  kanalizasyon tıkanıklığı  masraflarını kim öder,  kanalizasyon açma  masraflarını kim öder,  kanalizasyon arıza  masraflarını kim öder,  kanalizasyon işleri  masraflarını kim öder,  logar  masraflarını kim öder,  rögar  masraflarını kim öder,  rögar açma  masraflarını kim öder,  rögar tıkanıklığı  masraflarını kim öder,  logar açma  masraflarını kim öder,  logar temizleme  masraflarını kim öder,  logar tıkanıklığı  masraflarını kim öder,  logar tıkanıklığı açma  masraflarını kim öder,  tünel  masraflarını kim öder,  tünel kazma  masraflarını kim öder,  kuyu kazma  masraflarını kim öder,  çekvalf  masraflarını kim öder,   pimaş açma  masraflarını kim öder,   pimaş tıkanıklığı  masraflarını kim öder,  lağım tıkanıklığı  masraflarını kim öder,  lağım açma  masraflarını kim öder,  küng  masraflarını kim öder,   kanal açma  masraflarını kim öder,  tıkanık açma  masraflarını kim öder,  tuvalet açma  masraflarını kim öder,  tuvalet tıkanıklığı açma  masraflarını kim öder,   tuvalet tıkanıklığı  masraflarını kim öder,  lağım kokusu masraflarını kimin ödeyeceği konusunda sizlere bu yazıyı hazırlamaya çalıştık detaylı bilgi için size en yakın şubemizi arayabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir